O SPOLEČNOSTI

dražby_cz_logo_veřejné_dražby

Společnost DRAŽBY CZ s.r.o. byla založena v roce 2000.  Jejím hlavním programem byla komplexnost při řešení pohledávek. Orientovala se na služby pro věřitele. Po legislativní úpravách zákona o veřejných dražbách, kdy provádění  nedobrovolných dražeb bylo výrazně omezeno, se společnost zaměřuje na  zpěněžování majetků podniků v likvidaci a zpěněžování konkurzních a majetkových podstat v konkurzních a insolvenčních řízeních.

Společnost DRAŽBY CZ s.r.o. provedla více než jeden tisíc dražeb a u svých zákazníků si za dobu své desetileté  činnosti vybudovala pověst spolehlivého partnera.

Mimo dražebních  činností  společnost DRAŽBY CZ s.r.o. nabízí svým zákazníkům poradenské služby v oblasti řešení pohledávek a závazků.

Novinkou ve službách společnosti  DRAŽBY CZ s.r.o.  je  organizace a  zajištění uspokojení pohledávek  věřitelů v již probíhající  exekuci, aniž by bylo nutné zpeněžovat majetek dlužníka pro účastníky řízení ve velmi  nevýhodných exekučních nebo soudních dražbách.

Společnost DRAŽBY CZ s.r.o. je zapsána v Obchodním rejstříku KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 16597, IČ: 254 14 801.

Sídlo:
DRAŽBY CZ s.r.o.
U Nisy 20
466 01 Jablonec nad Nisou
IČ: 25414801
Výpis z živnostenského rejstříku
Kontaktní osoby:
Vedení:
JUDr. Jaroslav Klokočník – jednatel
Telefon: 602 505 837
E-mail: klokocnik@drazbycz.cz
Marketing:
Tomáš Trejbal
Telefon: 724 764 224
E-mail: trejbal@drazbycz.cz
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy