Domů > Dražby, Dražby domů, Dražby nemovitostí > Dražba podílu 1/2 k rodinnému domku v Liberci, Valdštejnská ul. 16

Dražba podílu 1/2 k rodinnému domku v Liberci, Valdštejnská ul. 16

17.07.2015

Rodinný dům v Liberci - Valdštejnská - dražba7. září 2015  v 10:00 hodin  se v budově Spolkového domu v Jablonci nad Nisou, Emilie  Floriánové 8,  uskutečnila dražba podílu k rodinnému domku čp. 519 v Liberci  a pozemkům v katastrálním území Liberec.

VYDRAŽENO

Cena dosažená vydražením:  735. 000,- Kč

Cena zjištěná :                   1.100.000,- Kč

 

Dražební vyhláška

Rodinný dům č.p. 519 je situován severozápadně od centra města Liberce v ulici Valdštejnské nedaleko justičního areálu s docházkovou vzdálenosti k autobusové zastávce MHD cca 300 m.

Jedná se o samostatný dvoupodlažní dům, nepodsklepený, bez podkroví, pod plochou střechou v mírném spádu, s plechovou krytinou.

Dům je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a rozvody elektřiny a plynu.

Stáří stavby je 42 let, konstrukce jsou zděné, vnitřní omítky štukové, vnější břízolitové. Stropy jsou s rovným podhledem. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu.

Vnitřní obklady keramické, schody do patra betonové, s povrchem z PVC, se zábradlím. Dveře vnitřní jsou plné nebo prosklené, okna dřevěná zdvojená. Podlahy v obytných místnostech jsou z PVC, keramické dlažby a dřevotřísky. V ostatních místnostech je dlažba a beton. Vytápění je ústředním topením s plynovým kotlem a deskovými radiátory.

Vnitřní hygienické vybavení tvoří vana, sprchový kout, umyvadlo a WC. Vybavení kuchyně plynový sporák.

Dispoziční řešení v přízemí obsahuje zádveří, chodbu, 2 pokoje, sklad, prádelnu se sprchovým koutem, kotelnu s plynovým kotlem a se vstupem na zahradu, WC a prostor pod schody do 1. patra. První patro pak obsahuje kuchyň, 3 pokoje, WC, koupelnu s vanou a sklad.

Dražba - dům Liberec Valdštejnská

Objekt je s původními konstrukcemi, pouze velkoplošná okna v 1 patře byla v roce 2000 vyměněna za nová. Objekt bude vyžadovat provedení menších stavebních úprav.

Objekt je v průměrném technickém stavu, vykazuje časové opotřebení odpovídající průměrné údržbě. Technická vybavenost je mírně podstandardní.

Rodinný dům je využíván vlastníky příslušných spoluvlastnických podílů, kteří jsou k sobě osobami blízkými, k trvalému bydlení.

Dražebník výslovně upozorňuje, že předmětem dražby je toliko spoluvlastnický podíl k popsaným nemovitým věcem a navrhovatel nezaručuje vydražiteli možnost užívání těchto nemovitých věcí.

Komentáře jsou uzavřeny.